Pasowanie na Ucznia klasy pierwszej

Pasowanie na Ucznia klasy pierwszej, to wyjątkowa ceremonia w życiu każdego młodego człowieka, w takim dniu wielkie emocje towarzyszą także Rodzicom, Dyrekcji szkoły i Nauczycielom, 5 października 2020r., każdy przeżył ten czas po swojemu… – Dzieci z wielką ciekawością, radością i odwagą, dorośli nie potrafili ukryć dumy i wzruszenia…

Zanim jednak najmłodsi złożyli ślubowanie i zostali pasowani na Ucznia przez Panią Dyrektor Elżbietę Kordas, zostali ciepło przyjęci do szkolnej społeczności przez koleżanki, kolegów z klas III, i z wyjątkową uważnością podziwiali Ich umiejętności aktorskie, po czym, z niezwykłą gracją, zrewanżowali się tym samym.

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu szkoły, uroczystym ślubowaniu i pasowaniu, Dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor szkolne legitymacje i upragnione mundurki.

Natomiast Rodzice zadbali o to, żeby wspólne świętowanie miało pyszne i słodkie zakończenie.

Drodzy pierwszoklasiści,

życzymy Wam pięknych wspomnień, wiary we własne możliwości i wielu sukcesów!