Zaproszenie do Wspólnej Modlitwy Różańcowej

SZANOWNI RODZICE, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY,

w tym szczególnym czasie, jaki wszyscy przeżywamy chciałabym zaprosić Wasze Rodziny do WSPÓLNEJ MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ za siebie nawzajem, naszą Ojczyznę i w intencjach, które są nam szczególnie bliskie.
Modlitwy, która ma moc i daje poczucie jedności.

Zacznijmy OD DZIŚ – 1 LISTOPADA

GODZ. 20.00 – 21.00

Czas trwania – DO KOŃCA LISTOPADA

To, co dzieje się obecnie w naszym kraju z pewnością wzbudza w nas różne emocje – smutek, niepokój, lęk, złość, bezradność. Zdajemy sobie sprawę, że sami nie możemy tak po prostu zmienić istniejącej sytuacji. Jednocześnie chcemy ufać, że Panu Bogu nic nie wymknęło się spod kontroli i że we wszystkim realizuje swój plan.

Chciejmy zatem wspólnie prosić w tej modlitwie różańcowej o to, abyśmy zachowali w sercu UFNOŚĆ i POKÓJ oraz potrafili przezwyciężać różne przeciwności.
Prośmy również, abyśmy chcieli CZYNIĆ TO DOBRO, KTÓRE MOŻEMY – wobec naszych bliskich i tych, którzy są w potrzebie, obdarowując się dobrym słowem, czynem, uśmiechem.

Wszystko jest po coś, także ta sytuacja. Łącząc się duchowo wykorzystajmy ją wspólnie ku naszemu dobru.

Dyrektor Szkoły Elżbieta Kordas