Spotkanie świąteczne z przedstawicielem organu prowadzącego

Jak co roku w naszej szkole Rada Pedagogiczna oraz cały personel szkolny wspólnie spotykają się na spotkaniu wigilijnym. Tym razem nasze świąteczne spotkanie ubogaciła swoją obecnością Przełożona Generalna Zgromadzeni Sług Jezusa, które to Zgromadzenie Zakonne jest organem prowadzącym szkołę. Rozpoczęliśmy tradycyjnie odczytaniem ewangelii o narodzeniu Jezusa i kolędą. Następnie Przełożona Generalna Barbara Latocha oraz p. Dyrektor złożyły oficjalnie życzenia, a potem dzieliliśmy się opłatkiem i każdy, każdemu ofiarowywał dobre słowa życzeń na czas świąt i nadchodzący Nowy Rok. Po życzeniach zasiedliśmy do wspólnego stołu, by cieszyć się swoja obecnością. Czując bliskość Świąt Bożego Narodzenia śpiewaliśmy kolędy, a nasze spotkanie zakończyliśmy  wspólnym zdjęciem.