Akcja wolontariacka – skarpetki dla pacjentów szpitali psychiatrycznych

Kończymy nasze grudniowe akcje 🫶
Z wielką radością braliśmy udział
w zbieraniu skarpetek dla pacjentów szpitali psychiatrycznych ❤️❤️❤️.
Dziękujemy za zaangażowanie 🫶

Relacja ze organizatora:

Och, jak trudno jest wyrazić słowami, co się działo w tym roku! To niesamowita historia pełna wzruszeń.
Patrzcie tylko na to, co udało się zorganizować podczas tego wydarzenia!
Zbiórka skarpetek dla pacjentów szpitali psychiatrycznych – to dopiero wyraz troski i wsparcia. Na zdjęciach widać tylko część całego dzieła!
Każda para skarpetek to nie tylko kawałek ubrania. To kawałek serca, empatii i troski, który ktoś poświęcił, aby podarować komuś ciepło i uśmiech. Przesłane życzenia – te niesamowite słowa nadziei i wsparcia – były przyniesione przez tak różne grupy ludzi: przedszkolaki, rodzice z maluchami, harcerze, seniorzy, studenci i wiele innych. Codziennie, przez ostatnie dni, paczki z paczkomatu przybywały do nas – od 4 do 6 razy dziennie! To niewiarygodne, jak ogromna fala dobra może się rozprzestrzeniać.
Dziękujemy serdecznie naszym wspaniałym darczyncom – Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu im. Noblistów Polskich, wolontariuszom z Urzędu Miasta Warszawy, Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka, LXXV LO im. Jana III Sobieskiego, pracownikom Szpitala w Zagórzu i wszystkim, którzy wzięli udział w tej szlachetnej inicjatywie!
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, zaangażowanie i miłość, którą wkładacie w te skarpetki i życzenia. To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Karteczki z listą do podziękowań, które zapisywaliśmy, gdzieś się zagubiły w gąszczu skarpetek, ale w przyszłym roku przygotujemy zeszyt, by uczcić Waszą hojność i zaangażowanie.
Teraz przed nami kolejny ważny dzień – pierwszy dzień świąt – rozdzielenie skarpetek przez naszych niesamowitych wolontariuszy i ich dostarczenie do szpitali. Dopiero wtedy policzymy ich ilość, ale już teraz wiemy, że to będzie wielki dar dla pacjentów. Te skarpetki są nie tylko piękne, ale przede wszystkim pełne ciepła i radości. Te życzenia, te małe kartki – to prawdziwe skarby.
Chcemy, żeby cały świat usłyszał o Waszej niesamowitej pomocy! Prosimy Was, oznaczajcie się w komentarzach. Chcemy podziękować publicznie i pokazać, jak wielki jest Wasz wkład!
Dziękujemy wam wszystkim za Wasze wielkie serca i niesamowite wsparcie! Niech dobro, które dajecie, wraca do Was wielokrotnie. Jesteście niesamowici, a te dni będą dla pacjentów niezwykle mile i pełne ciepła.
Nie potrafimy wyrazić słowami, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za Waszą pomoc. Przesyłamy Wam ocean podziękowań i serdeczności, ale one nie oddadzą nawet w połowie tego, co chcielibyśmy Wam przekazać. Dziękujemy z całego serca! 🙏❤️😊