TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniach 1–2 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego.
     W czwartek (1. lutego) rozgrywały się eliminacje, natomiast w piątek odbyły się finały.  Turniej był zorganizowany przez członków i opiekunów samorządu szkolnego. Uczniowie walczyli o puchar pani Dyrektor w dwóch kategoriach: klasy I-IV oraz V-VII.
     Grupa starsza grała w godzinach 8-11:00. Po długiej i zaciekłej walce do finałów przeszli Tomasz Pyjor oraz Kosma Szczegielniak. Potem grała grupa młodsza  w godzinach 11-13:00. Do finałów przeszli Kacper Tarczyński i Olaf Szczegielniak .
     W piątek na przerwie śniadaniowej odbyły się finały. Frekwencja wśród kibiców dopisała, uczniowie gorąco dopingowali swoim kolegom-finalistom. Po finałach odbyło się wręczanie nagród. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców.

Kategoria klas I-IV:
1. miejsce: Kacper Tarczyński,
2. miejsce: Olaf Szczegielniak ,
3. miejsce: Kacper Krajewski

1. miejsce: Franciszek Chomicz

Kategoria klas V-VII:
1. Miejsce:Kosma Sczegielniak;
2. miejsce: Tomasz Pyjor ,
3. miejsce: Bartłomiej Kopiński.

1. miejsce: Ignacy Morawski

Pozostali uczestnicy turnieju dostali po lizaku. Turniej zakończył się wspólnym zdjęciem wszystkich tenisistów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w turnieju!

Maria Kozłowska