SZKOŁA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
ROKU SZKOLNEGO 2018/2019,
KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
W ŚRODĘ 19 CZERWCA 2019 ROKU

godz. 9.00  –  Msza Św. w szkolnej kaplicy
godz. 10.00  –  wręczenie nagród – sala gimnastyczna
spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych

Zebranie ogólne i wykład – 10 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy
wszystkich Rodziców z klas I-VIII
w poniedziałek 10 czerwca 2019 r.

godz. 17.30 – zebranie ogólne z Dyrektorem szkoły                 
godz. 18.00 – 19.30 – wykład pana Jarka Żylińskiego na temat wychowania

Piknik Rodzinny – 8 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną
na Piknik Rodzinny
„Na barce z Janem Pawłem II,
czyli podróże z Lolkiem”
w sobotę 8 czerwca 2019 r.

W programie:
10.00 – Msza św. 
              Po Mszy św. ucałowanie Relikwii Jana Pawła II
11.00 – Przedstawienie pt: „O królewnie zaklętej w żabę”
              w wykonaniu rodziców dzieci z Przedszkola nr 210
12.00 – Piknik Rodzinny (przewidywany czas zakończenia ok. 14.00)

W trakcie Pikniku m.in:
– stanowiska poświęcone pielgrzymkom Jana Pawła II
– okno na Franciszkańskiej
– fotobudka
– kaligraf
– kawiarenka

Relacja z 6 Pikniku KMO

Drużyna Św. Franciszka na VI Pikniku KMO

W dniu 18 maja 2019 roku w Społecznym Gimnazjum nr 16 STO przy al. Solidarności 113c odbył się VI Piknik Klubów Młodego Odkrywcy pod patronatem Centrum Nauki Kopernik. Tematem tegorocznego pikniku były cztery żywioły. Czytaj dalej Relacja z 6 Pikniku KMO

Finał IV Memoriału im. M. Kowalskiej w tenisie stołowym

FINAŁ IV MEMORIAŁU IM. MAŁGORZATY KOWALSKIEJ
W TENISIE STOŁOWYM

 Zwycięstwa Gabrysi Wodzińskiej, Olafa Szczegielniaka i Andrzeja Leśniaka

Turniejem rozegranym 16 marca 2019 r. zakończyła się czwarta edycja Memoriału odbywającego się w Jabłonnie.
Na najwyższym stopniu podium po czterech kolejnych turniejach (grudzień 2018, styczeń, luty i marzec 2019) stanęli również nasi młodzi zawodnicy:

GABRYSIA WODZIŃSKA         w kat. dziewcząt   2008-2009

OLAF SZCZEGIELNIAK           w kat. chłopców   2008-2009

ANDRZEJ LEŚNIAK                   w kat. chłopców  2002-2003

Czytaj dalej Finał IV Memoriału im. M. Kowalskiej w tenisie stołowym