SZKOŁA

Zakończenie roku szkolnego

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO,
KTÓRE ODBĘDZIE  SIĘ

W PIĄTEK 23 CZERWCA 2017 ROKU

GODZ. 9.00 – MSZA ŚWIĘTA W SZKOLNEJ KAPLICY
GODZ. 10.15 – WRĘCZENIE NAGRÓD – SALA GIMNASTYCZNA
GODZ. 11.30 – SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ – SALE LEKCYJNE

Informacja w sprawie odbioru nagród w konkursie „Św. Franciszek w oczach uczniów”

Informujemy, że nagrody i dyplomy nie odebrane
w trakcie uroczystej gali rozdania nagród
można odebrać osobiście do dnia 28.06.2017 w sekretariacie szkoły
w godzinach 9:00-13.30 po uprzednim umówieniu terminu odbioru.

Po tym terminie wysłane zostaną pocztą jedynie dyplomy.
Osoba kontaktowa: Justyna Syta-Kierasińska
tel. 502-361-801

 

Księgowość nieczynna w dniach 20-23 czerwca 2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 20-23.06.2017 r.

pani księgowa będzie nieobecna.

W tym czasie nie będą przyjmowane wpłaty gotówkowe oraz nie będą Państwo otrzymywać odpowiedzi na e-maile.

Wieczór uwielbienia

Serdecznie zapraszamy
na wieczór uwielbienia
13 czerwca 2017 r. – wtorek
na godz. 18.00

Świetlica w tym dniu będzie otwarta do godz. 18.00

Wyniki I edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Św. Franciszek w oczach uczniów”

Szanowni Państwo

Niniejszym przekazujemy Państwu wyniki konkursu
oraz serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału
w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu
„Św. Franciszek w oczach uczniów”.
W tegorocznej edycji przysłano 176 prac.

Poziom merytoryczny i jakość wykonania prac była bardzo wysoka i stanowiło nie lada wyzwanie wybranie najlepszych prac. Bardzo nas cieszy, że dla uczniów św. Franciszek to wzór do naśladowania.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji. Jeszcze raz dziękujemy.

Zapraszamy 14 czerwca 2017r. o godz. 11:00
do Szkoły im. Św Franciszka w Warszawie
przy ul. Teresińskiej 9 (wejście od Bobrowieckiej)
na wręczenie nagród i dyplomów.

 Wyniki:

I miejsce

Kamil Żydowo – Włocławek,  Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

II miejsce

Filip Simon – Gliwice,   Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach

III miejsce

Joanna Wojnowska – Niechlów,   Zespół Szkół w Sicinach

Gabriela Wieczorek – Kazimierza Wielka,   Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

Dominika Sujka – Wrocław,   Szkoła Podstawowa nr 93 we Wrocławiu

Magdalena Opęchowska – Olszewo-Borki,   Szkoła Podstawowa w Olszewie Borkach

Zuzanna Krzynówek  – Tajno Stary,   Szkoła Podstawowa w Tajnie Starym

Julia Bobrowska – Suwałki,   Szkoła Podstawowa nr 9 w Suwałkach

Michał Erbel – Kazimierza Wielka,   Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

Martyna Kwiecień – Chmielnik,   Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku

Iga Chlebos – Ostrowy,   Szkoła Podstawowa  w Ostrowach

Wyróżnienia:

Michał Zarychta – Warszawa,   Szkoła Podstawowa nr 139 w Warszawie

Łukasz Lejman – Suwałki,   Szkoła Podstawowa nr 9 w Suwałkach

Nicole Vaculin – Włocławek,   Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

Kacper Grzebalski – Chmielnik,   Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku

Aleksandra Bielecka – Chmielnik,   Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku

Michał Wojna – Gliwice,   Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach

Aleksandra Korbecka-Warszawa,   Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie

Jan Dulemba – Łaziska Górne,   Szkoła Podstawowa nr 5 w Łaziskach Górnych

Kacper Kwiatkowski – Grudziądz,   Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu

Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny i potwierdzenie możliwości przybycia na uroczystość wręczenia nagród.

 

Z wyrazami uszanowania
Justyna Syta-Kierasińska
tel. 502-361-801