Spotkanie świąteczne – Jasełka

5 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie świąteczne. Świętowanie rozpoczęliśmy Mszą, po której wszyscy mogli wspólnie pokolędować. Następnie przyszedł czas na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez klasy drugie. Uczniowie, ich rodzice i rodziny, nauczyciele i zaproszeni goście obejrzeli inscenizację pt. „Cicha Noc”.Na scenie pojawili się Maryja, święty Józef, anioły, pastuszkowie, Trzej Królowie, przedstawiciele zawodów, dzieci i narratorzy. Wszyscy mali aktorzy mieli piękne stroje, a także byli doskonale przygotowani do swoich ról.

Kolędy, scenografia, wzruszające słowa padające ze sceny sprawiły, że wszyscy mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa i poczuć atmosferę minionych Świąt.

Powtarzając za naszymi narratorami na ten nowy rok życzymy:

• nauczycielom: spełnienia planów i marzeń, sukcesów w pracy zawodowej, zdrowia cennego, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, dużo uśmiechów i żadnych trosk.
  • rodzicom: aby mieli trochę wytchnienia i mniej kłopotów codziennych, by też spełniły się Wam marzenia w dzieciach rozsądnych, radosnych, zdrowych i dzielnych.
    I życzymy również całemu światu tego co wszystkim potrzeba.
    Pokoju, uśmiechów, słońca i kwiatów.