Czuwanie ze św. Stanisławem Kostką w parafii przy ul. Rakowieckiej

We wtorek, 18 września parafia św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej zaprasza dzieci i młodzież na niezwykłe spotkanie ze świętym Stanisławem Kostką.

Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką rozpocznie się nabożeństwem dla dzieci o godzinie 17:00 (klasy I-VI podstawówki), po którym o godzinie 18:00 będzie sprawowana Msza święta pod przewodnictwem ks. Bp. Michała Janochy. Po mszy będzie czas radosnego uwielbienia przygotowanego dla młodzieży (klasy VII-VIII podstawówki, gimnazjum i liceum). Jeżeli ktoś był kiedyś na Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej, w parafii oo. jezuitów w Łodzi, to wie, czego możemy się spodziewać. Wszystkie nabożeństwa będzie prowadził zespół „Mocni w Duchu” wraz z młodymi ludźmi ze wspólnoty „Młodość – lubię to!”.

Obchodzony jest Rok Św. Stanisława Kostki, z tego też powodu do parafii  św. Andrzeja Boboli przyjadą relikwie patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy naszych uczniów do Sanktuarium, przy ul. Rakowieckiej 61.