Wizyta kolędowa w szkole.

W okresie Bożego Narodzenia, konieczne jest przyjęcie księdza po kolędzie. 9.01.2018 r. do każdej z naszych klas i pomieszczeń szkolnych przyszedł z modlitwą i błogosławieństwem br. Terencjan OFM. W każdym miejscu br. Terencjan modlił się za uczniów uczących się w tych klasach, by byli dobrzy, by błogosławieństwo Boga towarzyszyło im każdego dnia. Asystowały mu dwie klasy 3b i 5b. Spośród uczniów część była ministrantami, a druga część śpiewała kolędy, tak żeby uczniowie wiedzieli, że do ich klasy zbliża się orszak kolędowy. Brat nie zapomniał też o kuchni i poszczególnych gabinetach, gdzie również potrzeba Bożego błogosławieństwa i łaski. Do wieczora po całej szkole unosił się zapach kadzidła i Ducha Bożego, który towarzyszył modlitwie br. Terencjana.