Zabawa Wielkanocna dla klasy 0B

Klasa 6 zorganizowała dla klasy OB zabawę wielkanocną. Podzieliliśmy się na sześć grup. Każda z nich miała przygotowane zadania do wykonania. Było kolorowanie pisanek, odpowiadanie na pytania związane ze Zmartwychwstałym Chrystusem, poszukiwanie ukrytych czekoladowych jajeczek, dekorowanie ciasteczek wielkanocnych, ubieranie pani wiosny, malowanie twarzy, tor przeszkód z jajkiem na łyżce, zdobienie tekturowej pisanki kolorowymi cekinami i piórkami. Zabawa była fantastyczna dla uczniów zerówki i dla szóstoklasistów. Byliśmy zaskoczeni fantastyczną współpracą i pomysłowością maluchów. Wychowawczyni była dumna z klasy szóstej, że przygotowali tak wspaniałą zabawę. Uczniowie zerówki wraz z p. Anetą wykonali dla nas ogromną kartkę z podziękowaniami za dobrą zabawę.