XII Marsz Świętości Życia

     2 kwietnia ulicami Warszawy przeszedł Marsz Świętości Życia, w którym uczestniczyły rodziny z naszej szkoły. Tego roku Marsz zgromadził wyjątkowo dużo ludzi, cieszymy się, że i nasza szkoła włączyła się w tę inicjatywę. Nasze rodziny nie tylko uczestniczyły w samym Marszu ale włączyliśmy się w rozdawanie balonów, tekstów św. Jana Pawła II oraz serduszek, które jako podziękowanie za życie dzieci wręczały swoim rodzicom. Życie to dar i tajemnica, dlatego trzeba je chronić i o tym że to ważne mówić głośno.

Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom, które włączyły się w to szczególne świadectwo oraz p. Agnieszce, która organizowała udział naszej szkoły w Marszu. Dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w akcje „Pielucha dla malucha”.

Życzę, by wspólnota wartości jednoczyła nas i dodawała odwagi, by w codzienności świadczyć o tym, że każde życie jest święte. 

Katarzyna Orłowska