Spotkanie zaduszkowe

W tygodniu przed przepięknym dniem Wszystkich Świętych pani Marta nauczycielka muzyki z klasą  7 i innymi uczniami przygotowała Spotkanie zaduszkowe. Piękna muzyka i śpiew spowodowała w nas więcej zadumy.

Dziękujemy

Gra terenowa po pałacowym ogrodzie w Wilanowie

We wtorek 24 października klasa 7 biegała po wilanowskim ogrodzie zmierzając się z różnego rodzaju zadaniami. Związane one były z królewskim żywotem i z pałacem. Nie zabrakło również zadań związanych z MATEMATYKĄ  :-) Obliczaliśmy obwód kolistego placyku nie używając matematycznych przyrządów.  Niemożliwe?

Oczywiście, że możliwe, bo klasa 7 poradziła sobie z tym zadaniem najlepiej!!!! BRAWO

 

Dzień Nauczyciela

   Klasa siódma przygotowała uroczystą akademię z okazji Święta Edukacji Narodowej. Okazało się, że nauczyciele kiedyś też byli dziećmi. Został  przeprowadzony konkurs podczas którego na podstawie zdjęć z dzieciństwa uczniowie rozpoznawali swoich nauczycieli. Bardzo radosna była ta chwila wspomnień.

W imieniu wszystkich uczniów złożyli najserdeczniejsze życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.

Nagroda za „Rowerowy Maj” ODEBRANA :)

18 października udaliśmy się do Kina Atlantic na film ” Tarapaty”, który był nagrodą za najlepszy wynik w szkole w kampanii Rowerowy Maj. Dodatkowo była dziś przepiękna, słoneczna pogoda – wykorzystaliśmy ten czas grzejąc się na ławeczkach w centrum Warszawy.

Samorząd klasowy

Przewodnicząca       Teresa Buczyńska

Zastępca                   Szymon Witkowski

Skarbnik                   Zofia Pyrkosz