I turniej IV Memoriału w tenisie stołowym

I  TURNIEJ IV MEMORIAŁU IM. M. KOWALSKIEJ W JABŁONNIE

W rozegranym  8.12.2018 roku turnieju same sukcesy !!!!

Kat. dziewcząt  (ur. 2008-2009)     III miejsce  Gabrysia  Wodzińska

Kat. chłopców  (ur. 2008-2009)      I  miejsce    Olaf  Szczegielniak

                                                       IV miejsce    Wojtek  Podlasiński

                                                       V miejsce     Igor  Grela

                                                        VII miejsce     Rafał  Zimnowodzki

Kat. chłopców (ur. 2003-2005)     II miejsce  Łukasz Leśniak

Kat. chłopców (ur. 2002 i starsi)    I miejsce  Andrzej Leśniak

 

Gratulacje za znakomity występ !!!

Następne zawody 12.01.2019 r.

Warto również odnotować sukces Łukasza Leśniaka, który w rozgrywanym na początku listopada turnieju w ramach VIII Grand Prix Bemowa zajął III miejsce w kategorii 2005 rok i starsi.

Mistrzostwa Mokotowa 2018 – tenis stołowy

MISTRZOSTWA MOKOTOWA 2018 W TENISIE STOŁOWYM

W listopadowych zawodach reprezentanci naszej szkoły osiągnęli dobre wyniki

Kat. chłopcy młodsi (do kl.6)

                III  MIEJSCE  drużyny w składzie:
1. Wojtek Podlasiński
2. Olaf Szczegielniak

Chłopcy grali z przeciwnikami starszymi o 2-3 lata. Na pewno jeszcze lepsze wyniki przed nimi, podobnie jak przed Igorem i Kacprem, którzy również reprezentowali naszą szkołę, ale zajęli dalsze miejsce.

Kat. chłopcy starsi (kl. 7-8 i  kl. 3 gimnazjum)

                  V  MIEJSCE drużyny w składzie:
1. Łukasz Leśniak
2. Kosma Szczeliniak

Duży sukces, bo w zawodach startowało 25 zespołów, a nasi chłopcy byli także młodsi o 2-3 lata od przeciwników.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!

Dzień sportu 2018

W poniedziałek, 18 czerwca, po raz kolejny odbył się franciszkowy Dzień Sportu.

III Memoriał im. Małgorzaty Kowalskiej w tenisie stołowym w Jabłonnie

Po 3 turniejach rozegranych w grudniu 2017, styczniu i lutym 2018 r., nasi uczniowie zajmują czołowe miejsca w ogólnej klasyfikacji:

Gabrysia Wodzińska – 3 miejsce w kat. kl. 1-3 dziewczynki
Olaf Szczegielniak  – 2 miejsce w kat. kl. 1-3 chłopcy
Łukasz Leśniak – 2 miejsce w kat. kl. 4-6 chłopcy
Tomek Pyjor – 3 miejsce w kat. kl. 4-6 chłopcy
Wojtek Podlasiński – 5 miejsce w kat. kl. 1-3 chłopcy
Andrzej Leśniak  – 1 miejsce w kat. gimnazjum 
(absolwent naszej szkoły)

Ostatni turniej  zostanie rozegrany 17.03.2018 r.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników
i liczymy na ich końcowe sukcesy!

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły!!!

W XXI Międzynarodowym Turnieju Parafialnym
w Tenisie Stołowym w Radości (27-28.12.2017 r)
uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Wojtek PodlasińskiII miejsce w kat. 2009 r. i młodsi
Staś MałachowskiIII miejsce w kat. 2007 r.

Dwudniowy turniej  rozgrywany jest co roku po Świętach Bożego Narodzenia na 30 stołach, w 8 grupach wiekowych, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. W ostatnim turnieju wystartowało 350 dzieci i młodzieży z Polski i Białorusi!!!

Nasi uczniowie Mistrzami Mokotowa w tenisie stołowym!

I miejsce w Mistrzostwach Mokotowa w tenisie stołowym

W zawodach rozegranych 24 listopada 2017 roku
Łukasz Leśniak i Tomek Pyjor
po wygraniu wszystkich spotkań w stosunku 3:0
(pokonane szkoły : 339, 46,107,205 i 69)
zdobyli dla szkoły Mistrzostwo Mokotowa
w tenisie stołowym w kategorii do klasy VI.

W środę 6 grudnia 2017 roku chłopcy reprezentowali Mokotów w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zajmując IV miejsce!

 

                                                            

W zawodach szkołę reprezentowali również Staś Małachowski i Kacper Tarczyński, którzy ukończyli turniej na dalszym miejscu. Startowali z chłopcami starszymi od siebie o dwa , trzy lata i na ich sukcesy liczę w następnych latach.

Wszystkim chłopcom dziękuję za walkę do końca i godną postawę sportową.

Marek Skawiński – instruktor tenisa stołowego