Finał IV Memoriału im. M. Kowalskiej w tenisie stołowym

FINAŁ IV MEMORIAŁU IM. MAŁGORZATY KOWALSKIEJ
W TENISIE STOŁOWYM

 Zwycięstwa Gabrysi Wodzińskiej, Olafa Szczegielniaka i Andrzeja Leśniaka

Turniejem rozegranym 16 marca 2019 r. zakończyła się czwarta edycja Memoriału odbywającego się w Jabłonnie.
Na najwyższym stopniu podium po czterech kolejnych turniejach (grudzień 2018, styczeń, luty i marzec 2019) stanęli również nasi młodzi zawodnicy:

GABRYSIA WODZIŃSKA         w kat. dziewcząt   2008-2009

OLAF SZCZEGIELNIAK           w kat. chłopców   2008-2009

ANDRZEJ LEŚNIAK                   w kat. chłopców  2002-2003

Czytaj dalej Finał IV Memoriału im. M. Kowalskiej w tenisie stołowym

Trzeci Turniej IV Memoriału im. Małgorzaty Kowalskiej w tenisie stołowym

Nasi zawodnicy ponownie wśród najlepszych !!!!

Trwa dobra passa naszych młodych zawodników!

Zwycięstwa:   
Andrzeja Szelejewskiego w kategorii chłopców 2010 i młodsi
Gabrysi Wodzińskiej w kategorii dziewcząt 2008 – 2009
Olafa Szczegielniaka w kategorii chłopców 2008-2009

2 miejsce:    
Tomka Krysickiego (chłopcy 2010 i młodsi)

4 miejsca:
Piotra Marciniuka (chłopcy 2010 i młodsi)
Huberta Krysickiego (chłopcy 2008-2009)

5 i 6 miejsca:
Wojtka Podlasińskiego i Igora Greli (chłopcy 2008-2009)

Uznanie dla wszystkich za bardzo dobry występ!

Klasyfikacja po trzech turniejach
Chłopcy 2010 i młodsi:
3 m. Tomek Krysicki
4 m.  Andrzej Szelejewski
6 m. Tomek Marciniuk
Dziewczęta 2008-2009
1 m. Gabrysia Wodzińska
Chłopcy   2008-2009
1 m.  Olaf Szczegielniak
3 m.  Wojtek Podlasiński
4 m.  Igor
8 m.  Hubert
10 m. Rafał Zimnowodzki
Chłopcy 2004 – 2005
4 m. Łukasz Leśniak
Chłopcy 2002 – 2003
3 m. Andrzej Leśniak

Ostatni FINAŁOWY turniej 16.03.2019 r. 

Kolejne osiągnięcia naszych tenisistów stołowych

II Turniej  IV Memoriału im. M. Kowalskiej  w tenisie stołowym

W rozegranym 12.01.2019 roku turnieju w Jabłonnie znów same sukcesy!!!

Chłopcy 2010 i młodsi
I miejsce – Tomek Krysicki

Chłopcy 2008-2009
I miejsce – Olaf Szczegielniak

Chłopcy 2008-2009
III miejsce – Wojtek Podlasiński
V miejsce – Igor Grela
VII miejsce     Hubert Krysicki

Chłopcy 2004-2005
IV miejsce – Łukasz Leśniak

Dziewczęta 2008-2009
II miejsce – Gabrysia Wodzińska

Gratulacje dla Wszystkich za osiągnięte wyniki !!

W klasyfikacji po dwóch turniejach nasi zawodnicy zajmują następujące miejsca:
I miejsce – Olaf Szczegielniak
II miejsce – Gabrysia Wodzińska
II miejsce – Łukasz Leśniak
II miejsce – Andrzej Leśniak
III miejsce – Tomek Krysicki
IV miejsce – Wojtek Podlasiński
V miejsce – Igor Grela
VIII miejsce – Hubert Krysicki
X miejsce – Rafał Zimnowodzki

Następny turniej w Jabłonnie 16.02.2019 roku.
Zakończenie całego cyklu 16.03.2019 roku.

 

SUKCES WOJTKA PODLASIŃSKIEGO!!

W rozegranym w dniach 27-28.12.2018 roku w Radości
XXVII Międzynarodowym Turnieju Parafialnym w Tenisie Stołowym
zajął on I miejsce w kategorii 2009 rok i młodsi.

To duży sukces, ponieważ był najlepszy w gronie 30 uczestników!

W finale B I miejsce zajął Hubert Krysicki, który pechowo nie awansował do finału A.
Zwycięstwo w finale B zapewniło mu 9 miejsce w tej samej kategorii wiekowej.

W turnieju startowała również Zosia Podlasińska, która w kategorii dziewcząt z 2007 roku zajęła wysokie V miejsce.

Gratulacje dla całej trójki za osiągnięte wyniki!

I turniej IV Memoriału w tenisie stołowym

I  TURNIEJ IV MEMORIAŁU IM. M. KOWALSKIEJ W JABŁONNIE

W rozegranym  8.12.2018 roku turnieju same sukcesy !!!!

Kat. dziewcząt  (ur. 2008-2009)     III miejsce  Gabrysia  Wodzińska

Kat. chłopców  (ur. 2008-2009)      I  miejsce    Olaf  Szczegielniak

                                                       IV miejsce    Wojtek  Podlasiński

                                                       V miejsce     Igor  Grela

                                                        VII miejsce     Rafał  Zimnowodzki

Kat. chłopców (ur. 2003-2005)     II miejsce  Łukasz Leśniak

Kat. chłopców (ur. 2002 i starsi)    I miejsce  Andrzej Leśniak

 

Gratulacje za znakomity występ !!!

Następne zawody 12.01.2019 r.

Warto również odnotować sukces Łukasza Leśniaka, który w rozgrywanym na początku listopada turnieju w ramach VIII Grand Prix Bemowa zajął III miejsce w kategorii 2005 rok i starsi.

Mistrzostwa Mokotowa 2018 – tenis stołowy

MISTRZOSTWA MOKOTOWA 2018 W TENISIE STOŁOWYM

W listopadowych zawodach reprezentanci naszej szkoły osiągnęli dobre wyniki

Kat. chłopcy młodsi (do kl.6)

                III  MIEJSCE  drużyny w składzie:
1. Wojtek Podlasiński
2. Olaf Szczegielniak

Chłopcy grali z przeciwnikami starszymi o 2-3 lata. Na pewno jeszcze lepsze wyniki przed nimi, podobnie jak przed Igorem i Kacprem, którzy również reprezentowali naszą szkołę, ale zajęli dalsze miejsce.

Kat. chłopcy starsi (kl. 7-8 i  kl. 3 gimnazjum)

                  V  MIEJSCE drużyny w składzie:
1. Łukasz Leśniak
2. Kosma Szczeliniak

Duży sukces, bo w zawodach startowało 25 zespołów, a nasi chłopcy byli także młodsi o 2-3 lata od przeciwników.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!