Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Dnia 21.10.2017 naszą szkołę reprezentowało 5. uczniów z klas 1-7. w półfinale XV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej Usłysz, Panie, moje słowa dla uczczenia Pontyfikatu św. Jana Pawła II.

Warszawa. 06. 1979 r.

Serdecznie gratulujemy ŁUCJI KOPACZEWSKIEJ z 1b oraz MICHALINIE MECHLIŃSKIEJ z 3b za przejście do finału, który odbędzie się już w najbliższy piątek o 14:00.

 

Trzymajmy mocno kciuki za nasze dziewczyny! :)

Opiekun:
p. Katarzyna Łyłka

Konkursy przyrodnicze 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 odbędą się następujące konkursy przyrodnicze:

  • Ogóinopolska Olimpiada Przedmiotowa z przyrody i biologii dla klas IV-VII – sesja jesienna -10.11.2017
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z biologii i przyrody dla klas IV- VII – sesja zimowa -12.01.2018
  • Ogólnopolski Konkurs Galileo z biologii i przyrody dla klas IV – VII – 7.03.2018
  • Szkolny konkurs ,,Poznajemy kontynenty -Ameryki i Australia”- kwiecień 2018
  • Szkolny konkurs podsumowujący „Dzień zwierzaka” – maj lub czerwiec 2018

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Kangur

 

Wyróżnienie w tegorocznym konkursie otrzymali
kl 2
Szczegielniak Olaf
Jachniewicz Antoni
Krajewski Kacper
Kluza Piotr
Pyjor Adam
Chudzik Maksymilian

kl 3
Brzozowska Antonina

kl 4
Kluza Katarzyna
Kotowska Barbara

kl 5
Dybus Adam
Sobiech Maksymilian
Woźniczko Julia
Pyjor Tomasz

kl 6
Krawczyk Gabriela

GRATULUJEMY!!!

Wyniki konkursu „Poznajemy kontynenty- Azja i Afryka”

klasy IV- VI

miejsce I

Maciej Cebula kl. Va

Wojciech Ługiewicz kl. VI

miejsce II

Ina Kaczmarczyk kl. IV

miejsce III

Zofia Kulczycka kl. VI

Julia Mazur kl. VI

Bartłomiej Socha kl. Vb

Stanisław Szulc kl. Va

Tadeusz Zawisza kl. Vb

klasy I – III

miejsce I

Esperanza Nogueiras kl. IIa

miejsce II

Mikołaj Bagier kl. IIa

Barbara Janicka kl. III

miejsce III

Antonina Brzozowska kl. III

Maksymilian Chudzik kl. II b

Kacper Krajewski kl. IIb

Zofia Podlasińska kl. III

Natalia Szulc kl. III

 

Serdecznie gratuluję,

Beata Potasińska

 

 

 

 

Wyniki Konkursu Galileo 2017 z przyrody

Klasa VI

Wojtek Ługiewicz – miejsce 9 – laureat

Mateusz Krajewski – miejsce 12 – wyróżnienie

Magda Chmielewska – miejsce 15 -wyróżnienie

Klasy V

Ela Janicka – miejsce 7 -laureat

Agata Kilian – miejsce 7 – laureat

Józef Świeżewski miejsce 8 – laureat

Mateusz Rutkowski – miejsce 11 – wyróżnienie

Bartek Socha – miejsce 13 – wyróżnienie

klasa IV

Ina Kaczmarczyk – miejsce 13 – wyróżnienie

Serdecznie gratuluję,

Beata Potasińska

Wyniki ALFIKA MATEMATYCZNEGO 2016/2017

Tytuł LAUREATA otrzymał:

KACPER KRAJEWSKI (kl. 2b)

Wynik BARDZO DOBRY otrzymali:

MAKSYMILIAN CHUDZIK (kl. 2b)

PIOTR KLUZA (kl. 2b)

ANTONI JACHNIEWICZ (kl. 2b)

STANISŁAW DĄBROWSKI (kl. 6)

Gratulujemy sukcesu!

 

Konkurs Matematyczny Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

Bardzo miło mi ogłosić, że w Matematycznym Konkursie organizowanym przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty do etapu rejonowego zakwalifikowała się

GABRIELA KRAWCZYK ( kl. 6)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach